Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2104466
11169
364
Alba Iulia porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, hiányos + 2 csésze, kopásnyomokkal 2093325
11170
364
Kínai porcelán mokkás készlet .Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2108270
11171
364
Porcelánfejű bohóc, h: 38 cm 2104290
11172
364
Aquincum porcelán. Balatonfüredi emlék. Kézzel festett, jelzett, kopott. 20 cm 2107439
11173
364
Alföldi porcelán teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2107693
11174
364
Porcelán gólya, jelzett, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 38 cm 2105574
11175
364
Jelzett, kézzel festett tálka. 9x19 cm Kopásokkal 2107393
11176
364
Ens porcelán madárka figura. Jelzett, kézzel festett, apró lepattanással 7 cm 2103451
11177
364
6 db virágmintás porcelán süteményes tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 18 cm 2103447
11178
364
6 db porcelán teáscsésze + 6 db alj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2103566
11179
364
Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm 2106579
11180
364
Antik görög mintás aranyozott teás készlet, 6 személyes, kis kopásokkal, jelzett, m: 8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft