Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2102553
11121
364
Herendi gyufatartó és csikknyomó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 4,5-6 cm 2102364
11122
364
Herendi rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, m:15 cm, 17×14 cm 2107495
11123
364
"25 éves a Herendi szakmunkásképzés" biszkvit porcelán emlékplakett, jelzett, 9x13 cm 2092649
11124
364
Herendi Eton mintás teás csésze alj ( 4 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13,5 cm (4×) 1988359
11125
364
11000
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm 2067231
11126
364
Zsolnay rózsaszín füles edény, jelzés nélkül, mázas fajansz, apró kopásnyomokkal, restaurált, m: 21 cm, 2108583
11127
364
Zsolnay 500 gr patikaedény, jelzett, lepattanással, kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 10,5 cm 2108266
11128
364
Zsolnay pillangómintás porcelán lámpa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, lámpaernyővel, m: 40 cm 2104764
11129
364
Zsolnay matricás kakaós bögre, 9 cm, jelzett, hibátlan. 2105554
11130
364
Zsolnay tea szett: szűrő és kiöntő. Jelzett, kopásokkal. m: 15 cm, 12 cm 2073369
11131
364
Zsolnay összebújó őzike pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:7 cm, h:14 cm 2070456
11132
364
2 db porcelán szíveske. Zsolnay, hajszálrepedéssel, 9 cm, Kéményseprős. Jelzett, hibátlan, 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft