Festmények és grafikák

Tételek száma: 277

Jelzés nélkül: Alvó nő. Olaj, vászon. Erősen sérült festék. Keretben 34x28 cm
10258.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16
Jelzés nélkül: Európa-Ázsia.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm
10259.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jelzés nélkül: Szerelem IV.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm
10260.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jelzés nélkül: Selyemkép. Porté. 13x9 cm Üvegezett keretben
10261.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jelzés nélkül: Pihenő férfi.Olaj, papír, üvegezett keretben, 8,5×6 cm
10262.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Olvashatatlan jelzéssel: Így épült (Erzsébet-híd), színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 29x20,5 cm
10263.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jelzés nélkül: Jelenet uralkodó hölggyel, színes ceruza (hibás), karton, üvegezett keretben, 44,5x32 cm
10264.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Jelzés nélkül: Szűzanya Kis Jézussal ikon. Karton, vegyes technika, üvegezett fa keretben, 19x14,5 cm
10265.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jelzés nélkül: Női portré. Tempera, papír, paszpartuban, 35×24 cm
10266.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jelzés nélkül: Lány virággal, selyem kép, 11×7 cm
10267.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jelzés nélkül: Lány legyezővel, selyem kép, 11×7 cm
10268.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jelzés nélkül: Terefere, selyem kép, 11×7 cm
10269.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft