Festmények és grafikák

Tételek száma: 277

Jelzés nélkül: 3 db tus rajz (Korzó, Jogász, bajszos férfi, cca 1900), papír, foltos, 13,5×9 cm (3×)
10270.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jelzés nélkül: Műteremben, olaj, vászon, 60×45 cm
10271.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Jelzés nélkül: Levétel a keresztről, pasztell, fa, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22×24 cm,
10272.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Jelzés nélkül: Téli táj várkastéllyal. Olaj, vászon-karton, hibás keretben, 22×28 cm
10273.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Jelzés nélkül: Női arc. Szén-akvarell, papír, 40×29 cm
10274.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Jelzés nélkül: Pecázó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 33×45 cm
10275.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jelzés nélkül: Erdei árnyak. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x29 cm
10276.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jelzés nélkül: Libasorban, olaj, farost, keretben, 24×34 cm
10277.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, karton. 25x21 cm
10278.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Jelzés nélkül: Vitorlások. Akvarell, papír, 18×28 cm
10279.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Jelzés nélkül: Gyerekek a parton. Olaj, kasírozott vászon, 40×30 cm
10280.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Jelzés nélkül: Kompozíció. Tempera, papír, fa keretben, 27×19 cm
10281.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft