Festmények és grafikák

Tételek száma: 277

K. Niederhöfer jelzéssel: Hegyvidéki táj, olaj, vászon, foltos, keretben, 45,5x70 cm
10234.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Olvashatatlan (orosz) jelzéssel: Erdőrészlet, színes fametszet, papír, sérült üvegezett keretben, 24x11 cm
10235.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Faluszél. Akvarell, papír, 22×28 cm
10236.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Szigliget. Akvarell, papír, gyűrődéssel, 30×43 cm
10237.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Utolsó út. Fametszet, papír, 18×25 cm
10238.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Várrom. Ceruza, papír, kasírozva, 12×19 cm
10239.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Imre István (1918 - 1983): Zizi alszik. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
10240.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10241.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
8 db klf vázlat, grafika, jelzésekkel 28x37 cm
10242.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Muzsikusok. Színezett litográfia, papír, üvegezett fa keretben, 39x32 cm.
10243.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Ipari gépek. Filc, papír, 29×40 cm
10244.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Olvashatatlan jelzéssel: Ligetes táj házakkal. Akvarell, papír, foltos, 25×37 cm
10245.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft