Festmények és grafikák

Tételek száma: 277

Szász Endre (1927-2003) saját kezű tollrajza és aláírása a Budapesti Tavaszi Fesztivál borítékján az általa tervezett bélyeggel, alkalmi bélyegzéssel
10186.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14
Szecsödy jelzéssel: Folyó. Akrill, karton. 15x21 cm
10187.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szepesi Andor (1954-): Ülő akt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10188.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Szepesi Andor (1954-): Akt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×90 cm
10189.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Székács Zoltán (1954-): Sierra. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 30×30 cm
10190.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Székely (Dobai) Andor (1877 - 1969): Petőfi Sándor. Rézkarc, papír, jelzett, üdvözlő sorokkal, üvegezett keretben, 26×21,5 cm
10191.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Székely Bertalan (1835-1910): Kettős arc vázlat, ceruza, papír (gyűrött), jelzett (hagyatéki pecsét), 25×35 cm
10192.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Szlávics Alexa (1962-): Ragadozó. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
10193.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Szőnyi Jenő (1902-?): Tisztás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×50 cm
10194.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10
Theo Dreher: Würzburg, dóm. Tus, papír. Jelzett. 20x28 cm Üvegezett keretben
10195.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tihanyi jelzéssel: Udvar kis viskóval. Akvarell, papír, 31×45 cm
10196.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Tipary jelzéssel: Háztetők. Akvarell, papír, foltos, keretben, 33×44 cm
10197.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft