https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 47

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, COPY jelzéssel és 2003-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP  USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with COPY mark and added 2003 date, with certificate (40mm) C:PP
31302.

Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel és "2003"-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark and added "2003" date, with certificate (40mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok DN Toledo / Ohio üvegplakett (~100mm) és Toledo Egyetem lemezérem márványlapon (42mm), kettő együtt díszdobozban T:1 USA ND Toledo / Ohio glass plaque (~100m) and University of Toledo medal on marble base (42mm) both in one case C:UNC
31303.

Amerikai Egyesült Államok DN "Toledo / Ohio" üvegplakett (~100mm) és "Toledo Egyetem" lemezérem márványlapon (42mm), kettő együtt díszdobozban T:1 USA ND "Toledo / Ohio" glass plaque (~100m) and "University of Toledo" medal on marble base (42mm) both in one case C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok DN aranyozott emlékérme az 1933-as 20D alapján, COPY jelzéssel (99mm) T:PP, kis ph. is folt  USA ND gilt commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with COPY mark (99mm) C:PP, small edge error, small stain
31304.

Amerikai Egyesült Államok DN aranyozott emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel (99mm) T:PP, kis ph. is folt USA ND gilt commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark (99mm) C:PP, small edge error, small stain

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1767. Ag emlékérem Mária Terézia felgyógyulásának emlékére M. THERESIA D.G. ROM. IMP. GER. HUNG. & BOHRE. A. A. / DEO CONSERVATORI AUGUSTAE - OBREDDITAM PATRIE MATREM 22. IVLII MDCCLXVII. Szign.: Franz Anton Widemann (34,97g/46mm) T:2 patina, ph. / Austria 1767. Commemorative Ag medallion for the recovery of Maria Theresia M. THERESIA D.G. ROM. IMP. GER. HUNG. & BOHRE. A. A. / DEO CONSERVATORI AUGUSTAE - OBREDDITAM PATRIE MATREM 22. IVLII MDCCLXVII. Sign.: Franz Anton Widemann (34,97g/46mm) C:XF patina, edge error
31305.

Ausztria 1767. Ag emlékérem Mária Terézia felgyógyulásának emlékére "M. THERESIA D.G. ROM. IMP. GER. HUNG. & BOHRE. A. A. / DEO CONSERVATORI AUGUSTAE - OBREDDITAM PATRIE MATREM 22. IVLII MDCCLXVII". Szign.: Franz Anton Widemann (34,97g/46mm) T:2 patina, ph. / Austria 1767. Commemorative Ag medallion for the recovery of Maria Theresia "M. THERESIA D.G. ROM. IMP. GER. HUNG. & BOHRE. A. A. / DEO CONSERVATORI AUGUSTAE - OBREDDITAM PATRIE MATREM 22. IVLII MDCCLXVII". Sign.: Franz Anton Widemann (34,97g/46mm) C:XF patina, edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
EUR
,
147,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1826. Stiffti András József, I. Ferenc háziorvosa, Sn emlékérem ANDRAE JOSEPHO L B DE STIFFT OB MAGNA IN PRINCIPEM IN PATRIAM IN REM MEDICAM MERITA - ORDO MEDICOR, WIENN.29.NOV.1826 / HIPPOKRATES RETRO DIRIGIT ARTE RATEM AUGUSTUM GRAVITATE MALI FERT FEBRIS AD ORCUM. Szign.: I. Lang F. (34,83g/48mm) T:2- ph. / Austria 1826. Andreas Josef von Stifft, Franz Is personal doctor, Sn commemorative medallion. Sign.: I. Lang F. (34,83g/48mm) C:VF edge error
31306.

Ausztria 1826. Stiffti András József, I. Ferenc háziorvosa, Sn emlékérem "ANDRAE JOSEPHO L B DE STIFFT OB MAGNA IN PRINCIPEM IN PATRIAM IN REM MEDICAM MERITA - ORDO MEDICOR, WIENN.29.NOV.1826 / HIPPOKRATES RETRO DIRIGIT ARTE RATEM AUGUSTUM GRAVITATE MALI FERT FEBRIS AD ORCUM". Szign.: I. Lang F. (34,83g/48mm) T:2- ph. / Austria 1826. Andreas Josef von Stifft, Franz I's personal doctor, Sn commemorative medallion. Sign.: I. Lang F. (34,83g/48mm) C:VF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1874. Gablenz és Tegetthoff Br emlékérem. Szign.: Jauner (40mm) T:2-,3 ph., forrasztásnyom? Austria 1874. Gablenz and Tegetthoff Br commemorative medal. Sign.: Jauner (40mm) C:VF,F edge error, solder mark?
31307.

Ausztria 1874. "Gablenz és Tegetthoff" Br emlékérem. Szign.: Jauner (40mm) T:2-,3 ph., forrasztásnyom? Austria 1874. "Gablenz and Tegetthoff"' Br commemorative medal. Sign.: Jauner (40mm) C:VF,F edge error, solder mark?

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
13
Ausztria 1853. Ferenc József Ausztria császára Br emlékérem a Császár elleni sikertelen merénylet emlékére. FRANZ JOSPEH I.V.G.G. KAISER VON OESTERREICH / GOTT SCHÜTZTE ÖSTERREICHS KAISER UND VÖLKER D. 18. FEBR. 1853. Szign.: Roth F. (21,87g/38mm) T:2 / Austria 1853. Franz Joseph Emperor of Austria Br commemorative medallion about the failed assassination attempt on the emperor. Sign.: Roth F. (21,87g/38mm) C:XF Hauser: 285
31308.

Ausztria 1853. "Ferenc József Ausztria császára" Br emlékérem a Császár elleni sikertelen merénylet emlékére. "FRANZ JOSPEH I.V.G.G. KAISER VON OESTERREICH / GOTT SCHÜTZTE ÖSTERREICHS KAISER UND VÖLKER D. 18. FEBR. 1853." Szign.: Roth F. (21,87g/38mm) T:2 / Austria 1853. "Franz Joseph Emperor of Austria" Br commemorative medallion about the failed assassination attempt on the emperor. Sign.: Roth F. (21,87g/38mm) C:XF Hauser: 285

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
EUR
,
147,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1891. Ferenc József / A Bécsi Császári és Királyi Kereskedelmi Minisztérium Díja kétoldalas Br emlékérem. FRANZ JOSEPH I KAISER VON ÖSTERREICH, KÖNIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN. / EHRENPREIS DES K.K. HANDELSMINISTERIUMS IN WIEN Szign.: Tautenhayn. (70,77g/57mm) T:1- / Austria 1891. Double sided Br commemorative medallion. Sign.: Tautenhayn (70,77g/57mm) C:AU
31309.

Ausztria 1891. "Ferenc József / A Bécsi Császári és Királyi Kereskedelmi Minisztérium Díja" kétoldalas Br emlékérem. "FRANZ JOSEPH I KAISER VON ÖSTERREICH, KÖNIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN. / EHRENPREIS DES K.K. HANDELSMINISTERIUMS IN WIEN" Szign.: Tautenhayn. (70,77g/57mm) T:1- / Austria 1891. Double sided Br commemorative medallion. Sign.: Tautenhayn (70,77g/57mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
31310.

Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Ciprus 2008. Europa aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. Europa gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31311.

Ciprus 2008. "Europa" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. "Europa" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1921. Karlovyvary Carlsbad / Insulinum kétoldalas Br érem. Szign.: Milan Knobloch (75mm) T:2 Csehszlovákia 1921. Karlovyvary Carlsbad / Insulinum two-sided Br medallion. Sign.: Milan Knobloch (75mm) C:XF
31312.

Csehszlovákia 1921. "Karlovyvary Carlsbad / Insulinum" kétoldalas Br érem. Szign.: Milan Knobloch (75mm) T:2 Csehszlovákia 1921. "Karlovyvary Carlsbad / Insulinum" two-sided Br medallion. Sign.: Milan Knobloch (75mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Csehszlovákia 1959. PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE (Nyitrai Pedagógiai Fakultáns) ezüstözött Br plakett (70mm) T:1- ezüstözésben kis kopások Czechoslovakia 1959. PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE silver plated Br plaque (70mm) C:AU worn silver plating
31313.

Csehszlovákia 1959. "PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE (Nyitrai Pedagógiai Fakultáns)" ezüstözött Br plakett (70mm) T:1- ezüstözésben kis kopások Czechoslovakia 1959. "PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE" silver plated Br plaque (70mm) C:AU worn silver plating

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz