Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 47

Németország DN Fünfzig reichspfennig 1924 jelzetlen aranyozott Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP, BU Germany ND Fünfzig reichspfennig 1924 unmarked gilt Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, BU
31326.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Olaszország 1969. Marzabatto-i mészárlás XXV. évfordulója Br emlékérem eredeti dísztokban, Lorioli gyártói jelzéssel (50mm) T:1- Italy 1969. 25th Anniversary of the Marzabotto Massacre Br commemorative medal in original case with Lorioli makers mark (50mm) C:AU
31327.

Olaszország 1969. "Marzabatto-i mészárlás XXV. évfordulója" Br emlékérem eredeti dísztokban, "Lorioli" gyártói jelzéssel (50mm) T:1- Italy 1969. "25th Anniversary of the Marzabotto Massacre" Br commemorative medal in original case with "Lorioli" makers mark (50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Oroszország DN Die russischen Zaren in echtem Silber (Az orosz cárok valódi ezüstön) Ag emlékérem kollekció (24xklf), dísztokban, az egyes érmék német nyelvű tanúsítvánnyal valamint a gyűjteménye egésze kézi sorszámozású, német nyelvű tanúsítvánnyal T:PP kis patina, ujjlenyomat, fo. / Russia ND Die russischen Zaren in echtem Silber (Russian Tsars in real Silver) Ag commemorative medallion collection (24xdiff), in display case with german language certificates and the collection as whole with hand written certificate C:PP small patina, fingerprint, spotted
31328.

Oroszország DN "Die russischen Zaren in echtem Silber (Az orosz cárok valódi ezüstön)" Ag emlékérem kollekció (24xklf), dísztokban, az egyes érmék német nyelvű tanúsítvánnyal valamint a gyűjteménye egésze kézi sorszámozású, német nyelvű tanúsítvánnyal T:PP kis patina, ujjlenyomat, fo. / Russia ND "Die russischen Zaren in echtem Silber (Russian Tsars in real Silver)" Ag commemorative medallion collection (24xdiff), in display case with german language certificates and the collection as whole with hand written certificate C:PP small patina, fingerprint, spotted

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Románia DN Astra Arad Br plakett (vagon oldalára?) (91x58mm) T:2- hátoldalán forrasztásnyom Romania ND Astra Arad Br plaque (used maybe on the side of a railway car?) (91x58mm) C:VF solder mark on reverse
31329.

Románia DN "Astra Arad" Br plakett (vagon oldalára?) (91x58mm) T:2- hátoldalán forrasztásnyom Romania ND "Astra Arad" Br plaque (used maybe on the side of a railway car?) (91x58mm) C:VF solder mark on reverse

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Svájc 1880. GERMANIA HELVETIA ITALIA - VIRIBUS UNITIS / AI LAVORANTI AL TRAFORO DEL GOTTART - DEN ARBEITERN AM GOTTHARD TUNNEL - MARZO 1880 jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: H. Bovy (28,13g/37,5mm) T:2 ph. / Switzerland 1880. GERMANIA HELVETIA ITALIA - VIRIBUS UNITIS / AI LAVORANTI AL TRAFORO DEL GOTTART - DEN ARBEITERN AM GOTTHARD TUNNEL - MARZO 1880 Ag commemorative medallion without hallmark. Sign.: H. Bovy (28,13g/37,5mm) C:XF edge error
31330.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Svájc DN Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats August aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats Augus gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31331.

Svájc DN "Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats August" aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND "Historia Helvetica - Geschehen im Jahre des Herrn 1291 zu Anfang des Monats Augus" gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Svájc DN Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315 aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315 gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31332.

Svájc DN "Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315" aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND "Historia Helvetica - Schlacht am Morgarten 15. Nov. 1315" gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Svájc DN Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016 aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016 gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31333.

Svájc DN "Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016" aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND "Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016" gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Svájc DN Historia Helvetica - Schlacht bei Marignano 13./14. September 1515 aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Schlacht bei Marignano 13./14. September 1515 gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31334.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szlovákia DN Jozef Ludovít Holuby 1836-1923 / Szlovák Botanikus Társaság kétoldalas Br érem. Szign.: Bodi-Zobek (80mm) T:1-,2 Slovakia ND Jozef Ludovít Holuby 1836-1923 / Slovenská Botanická Spolocnos (Slovak Botanical Society) two-sided Br medallion. Sign.: Bodi-Zobek (80mm) C:AU,XF
31335.

Szlovákia DN "Jozef L'udovít Holuby 1836-1923 / Szlovák Botanikus Társaság" kétoldalas Br érem. Szign.: Bodi-Zobek (80mm) T:1-,2 Slovakia ND "Jozef L'udovít Holuby 1836-1923 / Slovenská Botanická Spolocnos' (Slovak Botanical Society)" two-sided Br medallion. Sign.: Bodi-Zobek (80mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vatikán 2005. XVI. Benedek aranyozott réz emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Vatican 2005. Benedict XVI gilt Cu commemorative medal with certificate (40mm) C:PP
31336.

Vatikán 2005. "XVI. Benedek" aranyozott réz emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Vatican 2005. "Benedict XVI" gilt Cu commemorative medal with certificate (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Vatikán 2005. II. János Pál aranyozott réz emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Vatican 2005. John Paul II gilt Cu commemorative medal with certificate (40mm) C:PP
31337.

Vatikán 2005. "II. János Pál" aranyozott réz emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Vatican 2005. "John Paul II" gilt Cu commemorative medal with certificate (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft