Könyvek: Vallás

Tételek száma: 46

17271.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17272.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Beda Mayr: Festpredigten und Reden von dem guten Tode für das Landvolk. Auch Lob- und Gelegenheitsreden. Zweiter Theil oder der sämmtlichen Predigten. Vierter Theil. Augsburg, 1778, Matthäus Riegers sel. Söhnen, 880+14 p. Német nyelven. Korabeli sérült, kopott kartonált papírkötésben.
17273.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17274.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
17275.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos és énekes könyv. Bp.,1899, Rózsa Kálmán és neje, 1 t.+8+460+IV p. Harmincnegyedik kiadás. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, díszes fém veretekkel, aranyozott lapélekkel, beragasztott mátraverebélyi szentképpel, kis kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.
17276.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17277.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Johann Reuter (1680-1761): Theologia moralis quadripartita incipientibus accommodata et in aula theologica S. J. Treviris publice exposita a R.P. Joanne Reuter. Pars II. Coloniae Agrippinae, 1756, Ex Ffficina Metternichiana, 736+76 p. Latin nyelven. Egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, pár lap szélén lapsérülésekkel, folttal.
17278.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17279.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17280.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
17281.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17282.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft