Könyvek: Vallás

Tételek száma: 46

Sz. János ev. 3, 16. stb. számos nyelven és tájszóláson melyben a Brit és Külföldi Biblia-Társulat a Szent Írást nyomatja és terjeszti. Bp.,1895, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötés.
17296.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Lonovics József: Népszerű egyházi archeologia vagyis a katholikus ünnepek, szentségek, ünnepélyek s szertartások értelmezése és a különféle rendes s rendkívüli szószéki jelentések, részint rendes szentbeszédekben, részint hirdetményalaku oktatásokban. 3. köt. Kiadja: Hopf János. Bp.,1865, Harleben Adolf, 431+1 p. Korabeli kopott félbőr-kötés, foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
17297.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Nagy Géza: A református egyház története I-II. köt. 1608-1715. Historia Incognita. Máriabesnyő-Gödöllő, 2008, Attraktor. Kiadói papírkötés.
17298.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
17300.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17301.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17302.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Papini, Giovanni: Krisztus története. Ford.: Révay József. A bevezetést írta: Fülep Lajos. Bp.,[1926], Athenaeum. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis hiánnyal.
17303.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17304.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Biblia. Bp.,1977, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói karcos műbőr-kötés.+BIble. Písmo Svaté. Prága, 1979. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
17305.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17306.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17307.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17308.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft