Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 170

Bakó Zsuzsanna-Sz. Kürti Katalin-Ónody Katalin: Munkácsy. Debrecen,é.n.,TKK. Magyar, német és angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal és régi fekete-fehér Munkácsyt ábrázoló fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
16654.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Herbert Lewandowski Das Sexualproblem in der Modernen Literatur und Kunst. Versuch einer Analyse und Psychopathologie des künstlerischen Schaffens und der Kulturentwicklung seit 1800. Dresden,1927,Paul Aretz, 361+1 p.+8 t. Gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés
16655.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ungarische Kulturstätten. Bp., Királyi Magyar Egyetem. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16656.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kodály Zoltán: Közélet, vallomások, zeneélet Szépirodalmi Könyvkiadó, 1989. Kiadói vászon kötésben, nyl védőborítóval
16657.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lyka Károly: Képek, szobrok. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kopott vignettával
16658.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16659.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kodály Zoltán: Iskolai énekgyűjtemény I.-II. Bp., 1943-44. Orsz. Közoktatási Tanács. Kiadói papírkötésben.
16660.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Imre Varga. Kiállítási katalógus. Dedikált + egy hozzá tartozó kártya sajátkezű kézírásával és rajzolt térképével. Hamburg, 1985. Kiadói papírkötés,
16661.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16662.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Forma Hungarica. Mai magyar iparművészet. Bp.,1974, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16663.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
De Groten van alle Tijden: Michelangelo. Amsterdam, 1970, De geillustreerde Pers N.V. Holland nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16664.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tom Howard: Het Paard in der Kunst. Sint-Niklaas, 1995, Flash. Holland nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16665.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft