Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 170

16642.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp.,2007., Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
16643.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
14
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp.,(2014),Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötés.
16644.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
16645.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Treasures of Venice. Paintings from the Museum of Fine Arts Budapest. Szerk.: George Keyes, Barkóczi István, Satkowski Jane. Garass Klára, George Keyes, és Philip Sohm tanulmányaival. Minneapolis,1996,The Minneapolis Institute of Arts. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16646.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fehér Géza: Török miniatúrák. A magyarországi hódoltság koráról. Bp., 1975, Magyar Helikon Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16647.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nagy József. Bp., 2000, Kijárat Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
16648.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XVII. Band. Berlin, é.n. [cca 1900], Rich. Bong. Kiadói festett egészvászon borító, egész- és kétoldalas illusztrációkkal. Német nyelvű könyv a modern művészetről a XIX. század végéről.  / Book about the modern art in german language, with one and two full-pages illustrations, from the end of the 19th century. 42 cm
16649.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Cunhal, Alvaro: Börtönrajzok. Bp., 1978, Corvina - Editorial Avante. 25 rajz reprodukciója, foltos papír mappában, Teljes!
16650.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rigby, Gwen (szerk.): Régiségek. Kézikönyv régiséggyűjtőknek. Fordította: Babits Péter. Negyedik Kiadás. Pécs, 2007, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, védőborítóval, jó állapotban.
16651.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
16652.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ferenczy Béni: Írás és kép. Bp., 1961, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.
16653.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft