Architektúra sorozat, 7 db - Nagy Elemér: Erik Gunnar Asplund; Kubinszky Mihály: Bohuslav Fuchs; Kubinszky Mihály: Adolf Loos; Major Máté: Breuer Marcel; Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes; Major Máté: Goldfinger Ernő; Mendöl Zsuzsa: Málnai Béla. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 240+2 p.+66 t. (fekete-fehér képtáblák)+ 1 kihajtható képtábla. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel és kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.