Porcelán Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2060165
11217
361
Zsolnay boros kulacs (Villanyi A.G.), apró kopásokkal, jelzett, dugó nélkül, m: 15 cm 2049466
11218
361
Zsolnay virágcsokros kisfiú és kislány, kézzel festett, jelzett, speciális mázzal (hibával?), m: 11 cm 2080033
11219
361
Zsolnay pillangó mintás mini kaspó és tálka, kézzel festett, d:8,5 cm, m:7 cm 2085354
11220
361
Hollóházi Magyar posta porcelán madár. Jelzett, hibátlan. 14 cm 2084193
11221
361
Hollóházi porcelán retro mokkás készlet. Jelzett, hiányos. 2060709
11222
361
Hollóházi porcelán kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm, d: 6 cm 1810799
11223
361
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 20×12 cm 1315239
11224
361
Hollóházi mokkás csésze és alj (2db), matricás, jelzett, eredeti dobozában, hibátlan: csésze: m: 5 cm, d: 5,5 cm, alj: 9,5 cm 2078961
11225
361
Hollóházi csíkos retró váza és Drasche kulacs, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:12-13,5 cm 2079902
11226
361
Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, térdénél máz hiba, m: 18,5 cm 2079964
11227
361
Hollóházi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:24,5 cm 2080192
11228
361
Hollóházi ülő akt, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:12 cm, h: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft