Porcelán Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2081122
11193
361
15000
Herendi (cca 1935) Apponyi fantázia mintás urnaváza. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 25 cm 2064008
11194
361
Herendi VIktória mintás mokkás kanna és tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m 16 cm, 8 cm 2063995
11195
361
Herendi VIktória mintás lámpatest. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m 16 cm 2063988
11196
361
Herendi VIktória mintás ívelt kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24x15 cm 2063992
11197
361
Herendi VIktória mintás lámpatest. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m 17 cm 2063911
11198
361
Herendi Viktória porcelán teás csészék aljjal. 2 db Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2063940
11199
361
Herendi Viktória kínáló tál Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 31x26 cm 2063934
11200
361
Herendi Viktória mokkás csésze aljjal Kézzel festett, jelzett, lepattanással 2068248
11201
361
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27 cm 2078959
11202
361
Herendi Viktória mintás kosárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12,5 cm 2081833
11203
361
Herendi virág mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, h:10 cm, m:5 cm 2079889
11204
361
Herendi csipkebogyó mintás tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 36,5×27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft