Porcelán Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2085621
11205
361
Zsolnay porcelán pillangómintás 3 emeletes kínáló, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm 1988359
11206
361
11000
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm 2084181
11207
361
Zsolnay Pompadour II. süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, apró mázhiba, d:21,5 cm, d:29,5 cm 2084566
11208
361
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 10x9 cm 2084361
11209
361
Zsolnay tálka. Matricás, jelzett, kopásokkal. 9x4 cm 1969208
11210
361
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm 1969209
11211
361
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm 2081146
11212
361
Zsolnay vízhordó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm 2081100
11213
361
Zsolnay mércés patika edény 500 g-ig, Zsolnay Városszépító és Városvédő emlékérem. d: 10 cm Jelzettek, hibátlanok. 2067231
11214
361
Zsolnay rózsaszín füles edény, jelzés nélkül, mázas fajansz, apró kopásnyomokkal, restaurált, m: 21 cm, 2065762
11215
361
Zsolnay porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm 2055844
11216
361
6500
Zsolnay porcelán kínálótál. Matricás, jelzett, hibátlan. 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft