Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2085468
31177
361
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1942. "Királyi Magyar Yacht Club 1887-1942" Br emlékérem (40mm) T:1- 2085394
31178
361
Numizmatika
1942. "VIII. Balatoni Sporthét 100 Km. Ifjúsági Kerékpárverseny 1942. szept. 5." kerékpáros Br emlékérem és plakett márványlapra erősítve, hátlapon kopott "FÜSTI MOLNÁR BÉLA" gyártói matricával, eredeti sérült tokban T:1- 2085793
31179
361
Numizmatika
1943. "Magyar Sakkszövetség / Szávay Kupa" aranyozott fém sport emlékérem, gravírozott "1943" évszámmal (40mm) T:1-,2 kopott aranyozás 2085791
31180
361
Numizmatika
1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943" Br díjérem, hátoldalán gravírozva "FŐISKOLA MÁV VII. 18." (51mm) T:2 2085816
31181
361
Numizmatika
~1947. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött Br plakett. Szign.: MF (68x62mm) T:1- 2079226
31182
361
Numizmatika
1959. 4 db-os "BM" Újpest fém jelvény labdarúgás és úszás témában (30x~55mm) T:1- 2080205
31183
361
Numizmatika
~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1- 2085618
31184
361
Numizmatika
1988. "WORLD FIGURE SKATING CHAMPIONSHIP 1988 BUDAPEST HUNGARY MARCH 21-27 (1988. Március 21-27. Műkorcsolya Világbajnokság Budapest)" egyoldalas, ezüstözött fém emlékplakett (101x61mm) T:1- 2079970
31185
361
Numizmatika
Német Harmadik Birodalom 1935. "DEUTSCH DIE SAAR / BEFREIUNGSSCHIESSEN - 1935 SCHÜTZENVEREIN 'TELL' PACHTEN (Németek a Saar-vidéken / Felszabadulási lövészverseny - 1935 'Tell Lövészegylet, Pachten)" ezüstözött Br sport emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft