Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 33

1942. Királyi Magyar Yacht Club 1887-1942 Br emlékérem (40mm) T:1-
31177.

1942. "Királyi Magyar Yacht Club 1887-1942" Br emlékérem (40mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1942. VIII. Balatoni Sporthét 100 Km. Ifjúsági Kerékpárverseny 1942. szept. 5. kerékpáros Br emlékérem és plakett márványlapra erősítve, hátlapon kopott FÜSTI MOLNÁR BÉLA gyártói matricával, eredeti sérült tokban T:1-
31178.

1942. "VIII. Balatoni Sporthét 100 Km. Ifjúsági Kerékpárverseny 1942. szept. 5." kerékpáros Br emlékérem és plakett márványlapra erősítve, hátlapon kopott "FÜSTI MOLNÁR BÉLA" gyártói matricával, eredeti sérült tokban T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1943. Magyar Sakkszövetség / Szávay Kupa aranyozott fém sport emlékérem, gravírozott 1943 évszámmal (40mm) T:1-,2 kopott aranyozás
31179.

1943. "Magyar Sakkszövetség / Szávay Kupa" aranyozott fém sport emlékérem, gravírozott "1943" évszámmal (40mm) T:1-,2 kopott aranyozás

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1943. MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943 Br díjérem, hátoldalán gravírozva FŐISKOLA MÁV VII. 18. (51mm) T:2
31180.

1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943" Br díjérem, hátoldalán gravírozva "FŐISKOLA MÁV VII. 18." (51mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1947. Budapesti Tekéző Alszövetség egyoldalas öntött Br plakett. Szign.: MF (68x62mm) T:1-
31181.

~1947. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött Br plakett. Szign.: MF (68x62mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1959. 4 db-os BM Újpest fém jelvény labdarúgás és úszás témában (30x~55mm) T:1-
31182.

1959. 4 db-os "BM" Újpest fém jelvény labdarúgás és úszás témában (30x~55mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1960. Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1-
31183.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1988. WORLD FIGURE SKATING CHAMPIONSHIP 1988 BUDAPEST HUNGARY MARCH 21-27 (1988. Március 21-27. Műkorcsolya Világbajnokság Budapest) egyoldalas, ezüstözött fém emlékplakett (101x61mm) T:1-
31184.

1988. "WORLD FIGURE SKATING CHAMPIONSHIP 1988 BUDAPEST HUNGARY MARCH 21-27 (1988. Március 21-27. Műkorcsolya Világbajnokság Budapest)" egyoldalas, ezüstözött fém emlékplakett (101x61mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Német Harmadik Birodalom 1935. DEUTSCH DIE SAAR / BEFREIUNGSSCHIESSEN - 1935 SCHÜTZENVEREIN TELL PACHTEN (Németek a Saar-vidéken / Felszabadulási lövészverseny - 1935 Tell Lövészegylet, Pachten) ezüstözött Br sport emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés
31185.

Német Harmadik Birodalom 1935. "DEUTSCH DIE SAAR / BEFREIUNGSSCHIESSEN - 1935 SCHÜTZENVEREIN 'TELL' PACHTEN (Németek a Saar-vidéken / Felszabadulási lövészverseny - 1935 'Tell Lövészegylet, Pachten)" ezüstözött Br sport emlékérem (40mm) T:2 kopott ezüstözés

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft