1942. "VIII. Balatoni Sporthét 100 Km. Ifjúsági Kerékpárverseny 1942.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/361/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~2000010/1942-VIII-Balatoni-Sporthet-100-Km-Ifjusagi-Kerekparverseny-1942-szept-5-kerekparos-B~II2085394
2085394
31178
361
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Leírás: 1942. "VIII. Balatoni Sporthét 100 Km. Ifjúsági Kerékpárverseny 1942. szept. 5." kerékpáros Br emlékérem és plakett márványlapra erősítve, hátlapon kopott "FÜSTI MOLNÁR BÉLA" gyártói matricával, eredeti sérült tokban T:1-
: ttg