Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 60

17221.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
17222.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17223.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Bertuch, F(riedrich) J(ustin): Természethistóriai képeskönyv az ifjúság hasznára és gyönyörködtetésére. Negyedik darab. Bécs, 1807, Pichler Antal, 108 sztl.+ 5 t. (Színezett rézmetszetek.) Latin, magyar, német és francia nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két lap sarkán hiány, 5 tábla kivételével a többi hiányzik.
17224.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
17225.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Magyarország hasznosítható ásványi nyersanyagkészletei 1958. I. I.-i helyzet szerint. Bp., 1958, Országos Földtani Főigazgatóság, 49 p. Fotópapírra nyomtatva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Szigorúan titkos! Készült 25 példányban. 3. számú példány.
17226.

Magyarország hasznosítható ásványi nyersanyagkészletei 1958. I. I.-i helyzet szerint. Bp., 1958, Országos Földtani Főigazgatóság, 49 p. Fotópapírra nyomtatva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. "Szigorúan titkos! Készült 25 példányban. 3. számú példány."

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kőnig Gyula: Az algebrai analysis elemei Bp. 1877. Eggenberger. VIII, 266 l. 1 sztl. lev. (Bevezetés a felsőbb algebrába I.) Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
17227.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnosztika alapvonalai. Ford.: Dr. Thein János. Előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1921, Mai Henrik és Fia,8+341 p. VII., teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, benne néhány ceruzás aláhúzással, tulajdonosi névbélyegzővel.+Észlelőkönyv az élettani gyakorlatokhoz. Összeáll.: Dr. Winter Margit és Dr. Hortobágyi Béla. Átnézte: Dr. Pekár Mihály. Bp.,1920, Mai Henrik, IX+175 p. II. lényegesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, benne néhány ceruzás aláhúzással, tulajdonosi névbélyegzővel.
17228.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17229.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Forel, August: Az idegrendszer betegségei. Bp., é. n., Kultura. A bevezetőt író Décsi Imre (1881-1944?) dedikációjával Zilahy Ferenc (?-?) részére. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17230.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17231.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17232.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: