17229.
361. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
F(rançois) L(aurent) Legendre: Klinische und anatomische-pathologische Untersuchungern. Berlin, 1847, Albert Förstner, X+230 p. Német nyelvű könyv, gyerekgyógyászat témában. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, két lap gyűrött.