Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 11

17550.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
[Jean de La Fontaine] Fables de La Fontaine. Gustav Dore illusztrációival. Paris, 1868, L. Hachette et C. Francia nyelven. Félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17551.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
Gustave Toudouze-Maurice Leloir: Le Roy Soleil. Paris, 1931, Boivin & C. Egészoldalas, szövegközti és egy kétoldalas színes képekkel illusztrált. Francia nyelven. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, egy lap kissé szakadt, egy lap kissé foltos, hiányzó lapokkal!
17552.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wallace, Lewis: Ben-Hur I-II. köt. Eine Erzählung aus der Zeit Christi. Stuttgart-Leipzig, 1888, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Első német kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, a borítón és a gerincen kis kopásnyomokkal.
17553.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17554.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes idegen nyelvű könyvtétel, 3 db:  Baruch de Spinoza: Ethik. Leipzig, 1917, Felix Meiner. Német nyelven. Kiadói kissé szakadt papírkötésben, tulajdonosi névbélyegzővel ( Nánásy Dániel ref. s. lelkész Nagykikindán 1917.); Dr. Trigant Burrow: Die Struktur der Geisteskrankheit. Leipzig, 1933, Georg Thieme. Német nyelven. Kiadói papírkötés.; Dr. Rudolf Thiele: Person und Charakter. Leipzig, 1940, Georg Thieme. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;
17555.

Vegyes idegen nyelvű könyvtétel, 3 db: Baruch de Spinoza: Ethik. Leipzig, 1917, Felix Meiner. Német nyelven. Kiadói kissé szakadt papírkötésben, tulajdonosi névbélyegzővel ( "Nánásy Dániel ref. s. lelkész Nagykikindán 1917."); Dr. Trigant Burrow: Die Struktur der Geisteskrankheit. Leipzig, 1933, Georg Thieme. Német nyelven. Kiadói papírkötés.; Dr. Rudolf Thiele: Person und Charakter. Leipzig, 1940, Georg Thieme. Német nyelven. Kiadói papírkötés.;

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Thora Goldschmidt: Bildertafeln für den Unterricht im Deutschen. Leipzig, 1934, Ferdinand Hirt&Sohn. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17556.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
[Ludovico Ariosto]: Ariosts Rasender Roland. I-II. köt. Gustav Doré. Breslau, é.n.. S. Schottlaender. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, a II. kötet elülső kötéstáblája sérült, a hátsó kötéstáblája levált és az utolsó lap sérült, rossz állapotban.
17557.

[Ludovico Ariosto]: Ariost's Rasender Roland. I-II. köt. Gustav Doré. Breslau, é.n.. S. Schottlaender. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, a II. kötet elülső kötéstáblája sérült, a hátsó kötéstáblája levált és az utolsó lap sérült, rossz állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jules Verne: Die geheimnisvolle Insel. II-III. köt. Julius Vernes Reiseromance. Band 9-10. Leipzig, é.n.,Bibliographische Anstalt A. Schumann. Német nyelven. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik kötet hátsó kötéstábláján folttal.
17558.

Jules Verne: Die geheimnisvolle Insel. II-III. köt. Julius Verne's Reiseromance. Band 9-10. Leipzig, é.n.,Bibliographische Anstalt A. Schumann. Német nyelven. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik kötet hátsó kötéstábláján folttal.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
17559.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17560.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft