Jules Verne: Die geheimnisvolle Insel. II-III. köt. Julius Verne's Reiseromance. Band 9-10. Leipzig, é.n.,Bibliographische Anstalt A. Schumann. Német nyelven. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik kötet hátsó kötéstábláján folttal.