Festmények és grafikák Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2044086
10308
361
34000
Szegvári Károly(1920-2002): Tanya kiszáradt fával. Olaj, farost, jelzés nélkül, keretben, 50×70 cm 2082184
10309
361
Szemethy Imre (1945- ): Átlépés (25/100), rézkarc, papír, jelzett, hátoldalon pecséttel, 19×15 cm 2082179
10310
361
Szemethy Imre (1945- ): Bók, rézkarc, papír, jelzett, hátoldalon pecséttel, 10×15 cm 1951016
10312
361
Szepessy jelzéssel: Virágcsendélet. Tempera, karton, keretben, 70×50 cm 2082322
10313
361
28000
Szervánszky Jenő (1906-2005): Közeledő gőzös (Útkanyar). Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×55 cm 2084253
10314
361
Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): A mérgezett alma. Akvarell-ceruza, jelzett, 20,5×14,5 cm 2080219
10315
361
Szőnyi jelzéssel: Folyópart háztetőkkel. Olaj, papír, 28×32 cm 2083691
10316
361
11000
Szőnyi István (1894-1960): Gyártelep. Rézkarc, papír, jelzett, 16×21 cm 1954871
10317
361
14000
Szőnyi István (1894-1928): Illés elragadtatása. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×17 cm 2082561
10318
361
Szurcsik József (1959-): Álomvivők 1997. Színes rézkarc 4/20, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24,5×31 cm 2060157
10319
361
4600
Szűcs jelzéssel: Kőhíd. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm 2079187
10320
361
Tassy Béla (1942-): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett (100/24), üvegezett fa keretben, paszpartuban, 49x39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft