Festmények és grafikák Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2082532
10247
361
Pállya Celesztin (1864-1948): Káposzta vásár. Olaj, falemez, jelzett, üvegezett keretben, 10×17,5 cm 2082664
10248
361
11000
Pekáry István (1905-1981): Veszprémi juhász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×15,5 cm 2082240
10249
361
Peresztegi Róbert (?-?) : Holland táj. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben,17×19 cm 2085957
10250
361
180000
Perlmutter Izsák (1866-1932): Napos dombtető. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 12,5×17 cm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
1748457
10251
361
22000
Pescaro jelzéssel: Kút. Olaj, vászon, keretben, 45×73 cm 2056852
10252
361
32000
Petheő A. László (?-?): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, lepattogzott festékkel, hibás keretben, 58×79 cm 2082383
10253
361
11000
Petheő Attila (?-): Régi történet. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×60 cm 1901106
10254
361
Péntek András (?-?): Juhászok (vázlat). Ceruza, papír, üvegezett keretben, 15×17 cm 2083656
10255
361
Pirk János (1903-1989) :Kártyázók. Rézkarc, papír, jelzett, 25×30 cm 2082243
10256
361
Pituk József Viktórián (1906-1991): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×34,5 cm 2082389
10257
361
Prihoda István (1891-1965): Önarckép akttal. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28,5×24 cm 2012619
10258
361
Prihoda István (1891-1956): Mulatság; Színezett rézkarc, szignált keretben 23x31 cm Üvegezett keretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft