Festmények és grafikák Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1793642
10284
361
Slezák János (?-?): Táj, ceruza, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17,5×16 cm 1852236
10285
361
11000
Scheiber jelzéssel: Félakt. Pasztell, papír, sérült, 38×27 cm 2085560
10286
361
Schéner jelzéssel: Ház, tájban .Olaj, farost. 40x29 cm 2085704
10287
361
15000
XIX. sz vége: Schiler 93 jelzéssel: Trieszti kikötő, Akvarell, papír, Foltos. 25x35 cm Üvegezett keretben 2083393
10288
361
24000
Semjén Ferenc (1885-?): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, hibás keretben, 60×80 cm 1972657
10289
361
Somlai Vilma (1938-2007): Erdei tisztás. Akvarell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), foltos, 34×44 cm 1972686
10290
361
Somlai Vilma (1938-2007): Út széli fák. Akvarell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), 29×40 cm 2084320
10291
361
11000
Somogyi Győző (1942-): Munkás II. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 24×17 cm, (művészéletrajza egy lapon) 2045845
10292
361
50000
Somogyi-Soma László (1927-2004): Festők virága. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80×60 cm 2039518
10293
361
1992 Otto Spalinger (1935-) svájci grafikus kiállítási plakátja, színes szitanyomat, papír, jelzett, 59x31 cm. 2017709
10294
361
Stark Anna (1922-2000): Szigliget. Filc, karton, jelzett (hátoldalon üdvözlő sorokkal), üvegezett keretben, 12×16,5 cm 1847239
10295
361
60000
1879 Stollmann Andor (?-?): gróf Festetics Andorné Dömjén Rózsa színművésznő (1821- 1932), a Nemzeti Színház színésze, a Farkas-Ratkó-díj 1889-es kitüntetettje. Olaj, karton Jelzett. 39x28 cm. Keretben. A színésznő hagyatékából Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft