Kerámiák Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2073808
11119
360
Art-ceramics
K jelzéssel: Furulyázó legény, cserép, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm 2073342
11120
360
Art-ceramics
Tangóharmonikás fiú, kézzel festett mázas kerámia, m:14 cm 2070661
11121
360
Art-ceramics
Malac persely. Feliratozott. 14x20 cm 2070675
11122
360
Art-ceramics
Karneváli maszk kerámia fej, falra akasztható 22 cm 2071310
11123
360
Art-ceramics
Kék-fehér fajansz kancsó, jelzett, hibátlan 19 cm 2070085
11124
360
Art-ceramics
2 db jelzés nélküli kerámia figura m:10 cm 2055612
11125
360
Art-ceramics
3 db konyhai, figurális kerámia edény: cukortartó, bögre, kanál akasztó 1900796
11126
360
24000
Art-ceramics
Hajdu jelzéssel: Ülő női akt ( art deco). Festett terrakotta, apró lepattanással, fa talpazaton, m:33 (28) cm 1908029
11127
360
3800
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos repesztett mázas váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm 2054120
11128
360
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri madár figura kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13 cm 2002391
11129
360
Art-ceramics
Jelzett retró váza, festett mázas kerámia, kopott, m: 13 cm 2048705
11130
360
Art-ceramics
Kerámia díszfurulya, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft