Kerámiák Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1846852
11131
360
Art-ceramics
Fekvő akt, mázas kerámia, lepattanásokkal, 22×13×12 cm 1949412
11132
360
Art-ceramics
Barna kerámia teás készlet, kiöntővel, cukortartóval, stb., néhány apró lepattanással 2049837
11133
360
Art-ceramics
Jelzett retró falitál, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, d: 28,5 cm 2049817
11134
360
Art-ceramics
Retró váza, festett mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 33,5 cm 2070258
11135
360
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat halas váza. Jelzett. Hibátlan 21 cm 2049831
11136
360
Art-ceramics
Retró falitál, festett mázas kerámia, apró lepattanással, d: 28,5 cm 2049834
11137
360
Art-ceramics
Jelzett retró falitál, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, d: 26,5 cm 2049801
11138
360
Art-ceramics
Retró áttört szélű kaspó, festett mázas kerámia, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 14,5 cm, d:20 cm 2052828
11139
360
Art-ceramics
Hygenia? mitológiai női fej,kerámia dombormű plakett, ,múzeumi replika, jelzett, d: 12 cm 2073931
11141
360
Art-ceramics
Malév Hungarian Airlines feliratos kerámia hamutál d: 13 cm 2071018
11142
360
Art-ceramics
Arany színű kerámia teás hiányos készlet és váza, kosárka, összesen: 14 db, néhányon lepattanással 2060598
11143
360
3400
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft