Kerámiák Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1949143
11144
360
100
Art-ceramics
Virágmintás fajansz nagy tál, jelzett, sérülésekkel, d: 23 cm, m: 9,5 cm 2021228
11145
360
Art-ceramics
Karcagi fazekas hortobágyi jelenetes falitál, apró lepattanásokkal, mázas kerámia, jelzett (Rusói), d: 37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft