Kerámiák Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2017554
11107
360
Art-ceramics
Jelzett (ID) iparművész mécsestartó, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm 2076846
11108
360
Art-ceramics
Izsépy mázas kerámia lány figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2071184
11109
360
Art-ceramics
Kézzel festett fali kerámia dísztányér d: 12 cm 2076437
11110
360
Art-ceramics
Retró váza, mázas festett kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm 2078385
11111
360
Art-ceramics
Városlődi majolika kerámia emlék áttört kulacs (Balatonalmádi fürdő), apró máz hibával, jelzett, m:13 cm 2078116
11112
360
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kacsás gyertyatartó, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 2069515
11113
360
Art-ceramics
Portugál kerámia füstölő tartó kézzel festett, XVI. sz-i díszítéssel d:17 cm 2076839
11114
360
Art-ceramics
Gorka pálinkás készlet, kerámia, jelzett (Iparművészeti Vállalat), két kupica, h: 32 cm, m: 6 cm, sz: 6 cm 2069717
11115
360
Art-ceramics
Festett kerámia kínáló tál. Jelzés nélkül. d: 14 cm, m: 10 cm 2074736
11116
360
Art-ceramics
Modern arany színű fa képkeret, újszerű állapotban, belső: 31,5×56,5 cm, külső: 41×66 cm 2070081
11117
360
Art-ceramics
Városlődi virágmintás kerámia tál, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, d: 33 cm 2073805
11118
360
Art-ceramics
K jelzéssel: Lány edénnyel (gyertyatartó), cserép, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft