Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 27

16600.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16601.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Szentneményi Béla: Budavár hadiépítészete. A Honvéd Levéltár és Múzeum múzeumi kiadványsorozata 2. sz. Bp.,1950, Honvéd Levéltár és Múzeum, 146+2 p.+25 t. Egészoldalas fekete-fehér táblákkal. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
16602.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Faragó Jánosné: Könyörületesség a fegyverek között. Bp.,2000, Jászárokszállás Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
16603.

Faragó Jánosné: "Könyörületesség a fegyverek között." Bp.,2000, Jászárokszállás Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Benkő Kálmán: Az 1919. évi június hó 24-iki tengerészeti ellenforradalom. Horthy Miklós fővezés előszavával. 56p. Kiadói papírborítékban
16604.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
36
16605.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
[Adorján János - Márföldy Aladár:] A légi veszély és a védekezés módjai. Bp., [1936], Madách. Sérült vászonkötésben, az első néhány lap hiányzik.
16606.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Mike Spick: A Luftwaffe ászai. A Jagdfliegerek taktikái és harceljárásai a II. világháborúban. Ford.: Györkös Attila, Szabó Tamara, Vágó Tímea. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16607.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gordon Williamson: Véráztatta föld. A Waffen SS ütközetei. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 1998, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.
16608.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Honvédelmi ismeretek. VII-VIII. A szabadságharcok magyar hősei. Honvédelmi alapismeretek a természettan körében. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, kopott, javított, foltos, megviselt borítóval.
16609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Deák István: Volt egyszer egy tisztikar. A Habsburg-monarchia katonatisztjeinek társadalmi és politikai története 1848-1918. Bp., 1993, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, foltos.
16610.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16611.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft