Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 27

Zsilin: Kutuzov. Élet és hadvezéri tevékenysége. Bp., 1981, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. A szerző, P. A. Zsilin orosz nyelvű dedikációjával, dátumozva.+Az ászári TSZ elnök bejegyzésével és aláírásával.
16612.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
35
16613.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16614.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16615.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar Őrszem. Szerk.: Dr. Demjén Géza, Tas József. Bp.,1913, Singer és Wolfner, 238+2 p. Átkötött félbőr-kötésben, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.
16616.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tankönyv a tartalékos híradó tisztek részére. Szerk.: Tóth János. Bp., 1973, Zrínyi. Kiadói nylon-kötés.
16617.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Klaus-Ulrich Keubke: Uniformen der preußischen Armee. 1858/59. Berlin, 1989, Militärverlag der DDR. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, 10x7 cm.
16618.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16619.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Siposné Dr. Kecskeméti Klára B. Kalavszky Györgyi A Ludovika egykor és most Bp., 2018.  Zrínyi Kiadó, Kiadói kartonálásban
16620.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kossuth Lajos Hadviselet- és csatatan elemei. Zrínyi Katonai Kiadó, 2002. Kiadói kartonálás
16622.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16623.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft