Ferenczy László: Japán iparművészet XVII-XIX. század
Corvina Kiadó, 1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500007/Ferenczy-Laszlo-Japan-iparmuveszet-XVII-XIX-szazad-Corvina-Kiado-1981-Egeszvaszon-kot~II2071391
2071391
16666
360
Books: Architecture, Art
Leírás: Ferenczy László: Japán iparművészet XVII-XIX. század
Corvina Kiadó, 1981. Egészvászon kötés, papír védőborítóval.
: tánczos_gábor