16634.
360. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 000 Ft
Benczúr Béla: A művészi ipar és decoratív művészetek stíltana. Képzőművészek, rajztanárok, műiparosok részére technikai, ipariskolai, valamint magánhasználatra. Bp. 1897. Eggenberger. (Athenaeum.) VII, 343 l Egészvászon Gottermayer-kötés, kis kopások a sarkán és a gerincen