https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 243

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1799 Lieder beim Absterben der Anna Katharina Bohrin, welche geboren den 6. April Anno 1795 und gestorben den 22. Oktober Anno 1799. Ödenburg (Sopron), Anna Klara Sießin, német nyelven, 3 sztl. lev.
12660.

1799 Lieder beim Absterben der Anna Katharina Bohrin, welche geboren den 6. April Anno 1795 und gestorben den 22. Oktober Anno 1799. Ödenburg (Sopron), Anna Klara Sießin, német nyelven, 3 sztl. lev.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.
12661.

1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott egyházi levele, kézírásos bejegyzéssel 3 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1808 gróf Szapáry Józsefet dicsőítő költemény. 4p. Pozsony, 1808.
12662.

1808 gróf Szapáry Józsefet dicsőítő költemény. 4p. Pozsony, 1808.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Die Schlacht am Berge Isel 13. August 1809. Rundgemälde von M. Zeno Diemer. München, Franz Hanfstaengl. Kihajtható panorámakép félvászon-kötésben. Német nyelven. +Panorama der Schlacht am Berge Isel am 13. August 1809. Innsbruck, 1908, Lampe. Papírkötésben. Német nyelven. +Unser Wien. Wien, é.n., Emil M. Engel, VIII+65-178 p. Német nyelven. Haránt alakú, illusztrált vászon-kötésben, hiányos (!), laza fűzéssel.
12663.

Die Schlacht am Berge Isel 13. August 1809. Rundgemälde von M. Zeno Diemer. München, Franz Hanfstaengl. Kihajtható panorámakép félvászon-kötésben. Német nyelven. +Panorama der Schlacht am Berge Isel am 13. August 1809. Innsbruck, 1908, Lampe. Papírkötésben. Német nyelven. +Unser Wien. Wien, é.n., Emil M. Engel, VIII+65-178 p. Német nyelven. Haránt alakú, illusztrált vászon-kötésben, hiányos (!), laza fűzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
4
Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban
12664.

Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a' két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó' hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
3
1839 Pesther k.k. priv. Kundschafts- und Auctions-Blatt Nr. 60. száma
12665.

1839 Pesther k.k. priv. Kundschafts- und Auctions-Blatt Nr. 60. száma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1840 Kovács Pál: A nevendék nőnem c. könyvénet 2 db reklám nyomtatványa.
12666.

cca 1840 Kovács Pál: A nevendék nőnem c. könyvénet 2 db reklám nyomtatványa.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
1841 Vallási témájú nyomtatvány krúdában 8 ív, egyik íven 8 db vallási témájú rézmetszet.
12667.

1841 Vallási témájú nyomtatvány krúdában 8 ív, egyik íven 8 db vallási témájú rézmetszet.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1850 Kimutatása Zala megye 6 járásainak, városok és helységek nevei. A népesség névsora nemzetiségének kivételével. Borítóján foltos.
12668.

cca 1850 Kimutatása Zala megye 6 járásainak, városok és helységek nevei. A népesség névsora nemzetiségének kivételével. Borítóján foltos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12669.

1855 Magyarországot illető országos kormánylap. 6. évf., 2. köt. (2. félév), 14--29. füz., egybekötve, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Budapesti Szemle XXXIII. és XXXIV. füzet. szerk. Csengery Antal. Pest 1860. Elváló papírborítóval
12670.

Budapesti Szemle XXXIII. és XXXIV. füzet. szerk. Csengery Antal. Pest 1860. Elváló papírborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1860 Filozófiai doktori díszoklevél magyar származasú személy részére bajor egyetemen 2 db. 44x58 cm
12671.

1860 Filozófiai doktori díszoklevél magyar származasú személy részére bajor egyetemen 2 db. 44x58 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz