https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 243

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1914 M. Kir. Állami Közpinczék szervezeti szabályai. Bp.,1914, Franklin, 27 p. Papírkötésben, bejelöléssekkel, aláhúzásokkal.
12732.

1914 M. Kir. Állami Közpinczék szervezeti szabályai. Bp.,1914, Franklin, 27 p. Papírkötésben, bejelöléssekkel, aláhúzásokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
3
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.
12733.

1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1914 Esztergom, Értesítő az Esztergomi Oltáregyesület 1911-1914. évekre terjedő működéséről, 48p
12734.

1914 Esztergom, Értesítő az Esztergomi Oltáregyesület 1911-1914. évekre terjedő működéséről, 48p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Darumadár ha elszállsz...(Dal az orosz hadifogságból.) Zenésítette: Zerkovitz Béla. Bp., 1915, Rózsavölgyi és Társa, 5 p. Illusztrált címlappal, szakadt, foltos.
12735.

Darumadár ha elszállsz...(Dal az orosz hadifogságból.) Zenésítette: Zerkovitz Béla. Bp., 1915, Rózsavölgyi és Társa, 5 p. Illusztrált címlappal, szakadt, foltos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
1916 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXIII. évf. Bp.,1916, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 344 p. Átkötött egészvászon-kötés.
12736.

1916 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXIII. évf. Bp.,1916, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 344 p. Átkötött egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1916 Tolnai Világlapja rendkívüli koronázási száma (hátlap ceruzás firkákkal) + 1917 Tolnai Világháború naptára.
12737.

1916 Tolnai Világlapja rendkívüli koronázási száma (hátlap ceruzás firkákkal) + 1917 Tolnai Világháború naptára.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
8
1916 Protestáns árvaházi képes naptár.
12738.

1916 Protestáns árvaházi képes naptár.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
6
1909 Magyar Dicsőség sör reklám nyomtatvány képekkel és naptárral 14 p
12739.

1909 Magyar Dicsőség sör reklám nyomtatvány képekkel és naptárral 14 p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
1
1916 Velhagen & Klafings Monatshefte 1916. május, XXX. évf. 9. sz. Német nyelven. Papírkötésben, szakadt gerinccel.
12740.

1916 Velhagen & Klafings Monatshefte 1916. május, XXX. évf. 9. sz. Német nyelven. Papírkötésben, szakadt gerinccel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1916 Katonák könyvtára egy kiadvány + 1917 Katholikus Népszövetség c. lap egy száma
12741.

cca 1916 Katonák könyvtára egy kiadvány + 1917 Katholikus Népszövetség c. lap egy száma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1916 Budapest VI. kerületi ebzárlattal kapcsolatos hirdetmény, 47×31 cm
12742.

1916 Budapest VI. kerületi ebzárlattal kapcsolatos hirdetmény, 47×31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1917 Bp., A Magyar Kir. Honvédelmi Ministerium Hadsegélyező Hivatala királykép-expedíciójának tájékoztatója
12743.

1917 Bp., A Magyar Kir. Honvédelmi Ministerium Hadsegélyező Hivatala királykép-expedíciójának tájékoztatója

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz