Nyomtatványok

Tételek száma: 243

cca 1900-1930 7 db meghívó rendezvényekre
12696.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1900 A Nemzeti Szalon téli kiállításának katalógusa + 2 belépőjegy
12697.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Roma 60 Vedute. 60 db fekete-fehér fotót tartalmazó képes leporelló+Ricordo di Firenze. 20 színes képet tartalmazó leporelló, a címlap hiányzik.
12698.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 Fiume, Horváth József kávészétküldési üzlet. Reklámnyomtatvány, városképes lithografált címlappal. Sérült. 10x26 cm
12699.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
cca 1900-1940 Vegyes divattal kapcsolatos nyomtatványok tétele: divatlapok, szabásminták, divat képek, magyar és külföldi anyagok
12700.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 Remetei Kőszeghy-család címere, litográfia, Bp., Posner és Fia-ny., 33x24 cm
12701.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1900 Album von Thüringen, színes német nyelvű leporello. Aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopásnyomokkal, 15x20 cm
12702.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900-1940 Vegyes reklám nyomtatvány tétel, turista füzetekkel
12703.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Litografált, dombornyomott újévi és egyéb üdvözlőkártyák, szalaggal össz 8 db / 8 litho greeting cards 12x8 cm
12704.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 Gyöngyös-Visontai Központi Borpincészet reklám nyomtatvány és árjegyzék
12705.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Német nyelvű kártyanaptár
12706.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Litho matricák és papír figurák, 7 db
12707.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft