Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 167

Kondor Béla (1931-1972) oeuvre-katalógus/oeuvre-catalogue. A katalógust összeállította, írta és a kiállítást rendete: Bolgár Kálmán, Nagy T. Katalin. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria, 224+4 p. Az életmű kiállítás jegyzékével. Kiadói papírborítékban, a kötése kissé laza, két lap kijár.   / Oeuvre-catalogue of Béla Kondor. Edited by Kálmán Bolgár, Katalin Nagy T. Bp., 1984, Hungarian National Galery. Paperbinding, two pages are coming out, in Hungarian language.
16643.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16644.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Divald Kornél Bardoly István (szerk.) : A szentek fuvarosa - Divald Kornél Felső-Magyarországi topogáfiája és fényképei (1900-1919). Bp., 1999, Országos Műemlékvédelmi Hivatal, /Visit Kft. ny./. 583 l, rengeteg szövegközti képpel! Fűzve, illusztrált kiadói borítóban
16645.

Divald Kornél Bardoly István (szerk.) : A "szentek fuvarosa" - Divald Kornél Felső-Magyarországi topogáfiája és fényképei (1900-1919). Bp., 1999, Országos Műemlékvédelmi Hivatal, /Visit Kft. ny./. 583 l, rengeteg szövegközti képpel! Fűzve, illusztrált kiadói borítóban

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel.
16646.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kieselbach Tamás: Magyar zene és kép. Bp.,[2007],Corvina. CD-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, szép állapotban.
16647.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Barcsay Jenő 2 könyve:  Ember és drapéria. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 3400 példányban.  Forma és tér. Bp.,1966, Corvina. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 2025 példányban.
16648.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16649.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
16650.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Kocsi Márta - Csomor Lajos: Festett bútorok a Székelyföldön. Bp., 1982, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
16651.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16652.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16653.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zománcreklámok 1890-1960 a Saphier-gyűjteményből. Kiállítási katalógus, Szombathelyi Képtár 2002. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.
16654.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft