Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 167

Ruzena Hrbková: Holícska fajansa. Bratislava, 1954, Tvar. Cseh nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
16667.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16668.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Guiseppe Cocchiara: Az európai folklór története Gondolat Kiadó, 1962. Kiadói egészvászon kötésben
16669.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sterner, Gabriele: Zinn Vom Mittealter bis zur Gegenwart Gütershloh, 1985, Prisma. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
16670.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16671.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Heinrich von Kleist: Die marquise von D.... MIt sechs radierungen von Heinrich Heuser. Leipzig, é.n. (cca 1920), Friedrich Dehne, 61 p. Kiadói félbőr kötés. A borítója kopott. A gerince viseltes. A lapok közül néhány felvágatlan. Német nyelven. 58. számozott példány. Heinrich Heuser hat darab, aláírt, eredeti rézkarcaival. / Half leather-binding, in german language. The cover is worn. And some pages are uncut. The spine is damaged. There is the 58th numbered copy. With six pieces of original copper engravings with signed by Heinrich Heuser.
16672.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16673.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
J.B. de la Faille: Emil Pottners Radierungen. Erste Teil: Motive aus der Vogelwelt. Berlin, é.n., Graphisches Kabinett J.B. Neumann. Kiadói papírkötés. Német nyelvű könyv Emil Pottner rézkarcairól. Számos egészoldalas illusztrációval. /  Book about Emil Pottners copper engravings, in german language, with full pages illustrations.
16674.

J.B. de la Faille: Emil Pottners Radierungen. Erste Teil: Motive aus der Vogelwelt. Berlin, é.n., Graphisches Kabinett J.B. Neumann. Kiadói papírkötés. Német nyelvű könyv Emil Pottner rézkarcairól. Számos egészoldalas illusztrációval. / Book about Emil Pottner's copper engravings, in german language, with full pages illustrations.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kondor Béla: Jelet hagyni. Kondor Béla képeivel. Szerk.: Győri János. Bp.,1974,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16675.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kuno Mittelstädt: Dürer. A művészet világa. Ford.: Harmath Anikó. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16677.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16678.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft