Metszetek Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2064366
11024
359
Engravings
cca 1840-1880 13 db divat témájú metszet. Réz és acélmetszet, színezve. 2064367
11025
359
Engravings
cca 1800 3 db néprajzi, történelmi témájú metszet. 26x17 cm 2064375
11026
359
Engravings
Kass János (1927-2010): Híres orvosok. 6 db-os rézkarc sorozat. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon.19x9 cm 2061980
11027
359
Engravings
cca 1800 Pest szabad királyi város látképe a Duna felől, metszet, hajtott, foltos, üvegezett keretben, 30×12 cm. 2066534
11028
359
Engravings
cca 1840 Toroczkói népviselet. Rohn kőnyomata. Litográfia. 28x20 cm Paszpartuban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft