Művészettörténeti füzetek, 4 db - Galavics Géza: Program és műalkotás a 18. század végén; Gerő Győző: Az oszmán-török építészet Magyarországon (Dzsámik, türbék, fürdők); Wehli Tünde: Az admonti Biblia; Sz. Koroknay Béla: Magyar reneszánsz könyvkötések. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
Platthy György-Dr. Rónai Béla: Népművészet. Bp.,1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. +Mai magyar népi iparművészet. Az előszót Domanovszky György írta. A képanyag, az életrajzok és az ajánlott irodalom összeállítása Varga Marianna munkája. Bp.,1983,Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói szakadt papírmappában, 20 db illusztrációval. Megjelent 5000 példányban.