Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 136

16678.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
16679.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,30
16680.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,47
2,69
Emil Preetorius: Chinesische Holzschnitte. Insel-Bücherei Nr. 164. Lepizig, 1958, Insel-Verlag. Kétoldalas és egy egészoldalas illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
16681.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
16682.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,77
9,55
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,1941, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. + Wilhelm Müseler: Europäische Kunst. Völker und Zeiten. Berlin,1941, Safari. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
16683.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
16684.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Gulácsy Lajos: A virágünnep vége. Összegyűjtött írások, Gulácsy-képekkel. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói bársony-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16685.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
16686.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Koronák, kincsek, ékkövek. Fordította: Király Zsuzsa. Bp.,é.n.,Officina 96. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16687.

Koronák, kincsek, ékkövek. Fordította: Király Zsuzsa. Bp.,é.n.,Officina '96. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp.,1955, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16688.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Előszót írta Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. kötet. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1938, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
16689.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft