Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 136

Film Posters. A magyar filmplakát aranykora. The Golden Age of Hungarian Film Posters. Szerk.: Wastl, Ernst - Korani, Eleni. Bp., 2004, Ernst Gallery. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16642.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,66
26,87
Gáspárné Dávid Margit: A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1765-1920. Bp.,1923,Pantheon, 254 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
16643.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
Imre Varga. Kiállítási katalógus. Dedikált + egy hozzá tartozó kártya sajátkezű kézírásával és rajzolt térképével. Hamburg, 1985. Kiadói papírkötés,
16644.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94
M: Takács Marianna: A budavári Mátyás-templom .16 képpel. Bp., 1940. Kiadói papírborítékban
16645.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
Leipnik L. Nándor: A barbizoni művészel. Művészeti könyvtár. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.
16646.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság előtt. Csányi Károly 10 eredeti építészeti rajzával és 49 képpel. Művészeti Könyvtár. Bp., [1909], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötésben (Gottermayer N. Szép állapotban
16647.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
16648.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,67
8,36
Lázár Béla dr.: Paál László. Művészeti Könyvtár. Budapest, é.n., Lampel Róbert. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
16649.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
Rainer Werner Fassbinder: Írások, beszélgetések. Osiris Könyvtár. A kötetet szerkesztette, a filmográfiát és a jegyzeteket összeállította Zalán Vince. Bp.,1996, Osiris. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
16651.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Sas Péter: Kós Károly, a könyvművész. Bp.,20096, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés.
16652.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
16653.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft