Felvidék

Tételek száma: 618

1917 Kassa, Kosice; Honvéd szobor a 9. honvéd zászlóalj emlékére / military monument (kis sarokhiány / small corner shortage)
22171.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1899 Kassa, Kosice; Jakab palota (Jakab Árpád építész magánlaka). Kiadja Szentiványi Júlia / Jakabov palác / architects palace, villa (kopott sarkak / worn corners)
22172.
Anyagjel T3/4

1899 Kassa, Kosice; Jakab palota (Jakab Árpád építész magánlaka). Kiadja Szentiványi Júlia / Jakabov palác / architect's palace, villa (kopott sarkak / worn corners)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kassa, Kosice; Szent Orsolya rendi Angélinum Intézet kápolnája, belső / Ursulines chapel, interior (EK)
22173.
Anyagjel T3

Kassa, Kosice; Szent Orsolya rendi Angélinum Intézet kápolnája, belső / Ursulines' chapel, interior (EK)

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kassa, Kosice; Hotel Palace szálloda és étterem reklámlapja. Wiko Litográfia / hotel and restaurant advertisement card (kopott szélek / worn edges)
22174.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1905 Kassa, Kosice; dóm, székesegyház / cathedral (fl)
22175.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1911 Kassa, Kosice; Honvéd szobor a 9. honvéd zászlóalj emlékének (1848-49) / military heroes monument (kopott sarkak / worn corners)
22176.
Anyagjel T2/3

1911 Kassa, Kosice; Honvéd szobor a 9. honvéd zászlóalj emlékének (1848-49) / military heroes' monument (kopott sarkak / worn corners)

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1911 Kassa, Kosice; Fő utca szőkőkúttal, üzletek / main street, fountain, shops (EK)
22177.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kassa, Kosice; Lőcsei ház étterem, belső / Jedálna Levocského domu / restaurant interior 1938 Kassa visszatért So. Stpl (EK)
22178.
Anyagjel T2/3

Kassa, Kosice; Lőcsei ház étterem, belső / Jedálna Levocského domu / restaurant interior "1938 Kassa visszatért" So. Stpl (EK)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kassa, Kosice; Schalkház reklámlap, belső, koncert terem, étterem, kávézó, bor terem / Hotel interior with advertisement + 1938 Kassa visszatért So. Stpl (EK)
22179.
Anyagjel T2/3

Kassa, Kosice; Schalkház reklámlap, belső, koncert terem, étterem, kávézó, bor terem / Hotel interior with advertisement + "1938 Kassa visszatért" So. Stpl (EK)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kassa, Kosice; Hotel Palace reklámlap / hotel advertisement card s: Wiko 1938 Kassa visszatért So. Stpl (EK)
22180.
Anyagjel T2/3

Kassa, Kosice; Hotel Palace reklámlap / hotel advertisement card s: Wiko "1938 Kassa visszatért" So. Stpl (EK)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1902 Kassa, Kosice; Színház és Fő utca, üzletek. Kiadja Nyulászi Béla / theater, main street, shops (szakadás / tear)
22181.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1901 Kassa, Kosice; Árvaház. Kiadja Schmidt Edgar / orphanage (EB)
22182.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft