Felvidék

Tételek száma: 618

1903 Kassa, Kosice; Múzeum / museum
22183.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
4,18
Kassa, Kosice; Nemzeti Színház, piaci árusok bódéi. Kiadja Nyulászi Béla / National Theatre, market vendors, booths (kopott sarkak / worn corners)
22184.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
4,18
1908 Kassa, Kosice; Fő utca, Székesegyház, dóm. Kiadja Nyulászi Béla / main street, cathedral + POPRÁD - MISKOLCZ 288. SZ. vasúti mozgóposta bélyegző
22185.
Anyagjel T2/3

1908 Kassa, Kosice; Fő utca, Székesegyház, dóm. Kiadja Nyulászi Béla / main street, cathedral + "POPRÁD - MISKOLCZ 288. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
4,18
1900 Kassa, Kosice; Nemzeti színház Jogász Estély zászlóval. Kemény felvétele / theatre with flag
22186.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Kékkő, Blauenstein, Modry Kamen; Celkovy pohlad. Fotograf Mares / látkép / general view
22187.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,67
8,36
1905 Kékkő, Blauenstein, Modry Kamen; látkép, templom. Kiadja Wertheimer Zs. / general view, church (fl)
22188.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
Késmárk, Kezmarok; Római katolikus templom és iskola. W. L. Bp. 2894. / Catholic church and school (EM)
22189.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
1908 Késmárk, Kezmarok; városház / Rathaus / town hall (fl)
22190.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
Késmárk, Kezmarok; Késmárk a XVII. században. Kiadja Schmidt R. C. / the city in the 17th century (EK)
22191.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,67
8,36
1917 Késmárk, Kezmarok; Thököly vár / castle (EK)
22192.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
1905 Késmárk, Kezmarok; Harangtorony 1591-ből. Kiadja Schmidt R. C. / bell tower from 1591 (EK)
22193.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
1905 Késmárk, Kezmarok; Thököly vár. Kiadja Schmidt R. C. / castle (EK)
22194.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft