Felvidék

Tételek száma: 618

Ajnácskő, Hajnácka; vár. Kiadja Ifj. Rábely Miklós / Hrad / castle - képeslapfüzetből / from postcard booklet
21991.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Ajnácskő, Hajnácka; Simonffy úrilak, kastély, lovaskocsi. Kiadja a Fogyasztási Szövetkezet / castle, horse-drawn carriage (ázott sarok / wet corner)
21992.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
1907 Alsómogyoród, Alsó-Lieszkó, Dolny Lieskov; Lieszkovszky-Leszkóczy kastély / castle (EK)
21993.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
14,93
9
1908 Árvaváralja, Oravsky Podzámok; Árva vára. Kiadja Franz Pietschmann No. 2317. / Oravsky hrad / castle (kopott sarkak / worn corners)
21994.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
1906 Árvaváralja, Oravsky Podzámok; Árva vára. Kiadja Franz Pietschmann No. 2091. / Oravsky hrad / castle (EB)
21995.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
Árvaváralja, Oravsky Podzámok; Árva vára (délről). Kiadja Sochán P. 41. / Oravsky hrad / castle (kopott sarkak / worn corners)
21996.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
1906 Árvaváralja, Oravsky Podzámok; Árva vára. Kiadja Franz Pietschmann No. 2093. / Oravsky hrad / castle (Rb)
21997.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Árvaváralja, Oravsky Podzámok; Oravsky zámok / Árva vára / castle (EK)
21998.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Árvaváralja, Oravsky Podzámok (Alsókubin mellett / near Dolny Kubín); Oravsky zámok / Árva vára, híd / Burgschloss / castle, bridge. photo
21999.
Anyagjel T1/2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
1914 Bajmóc, Bojnice; Gróf Pálffy kastély, várkastély. A bajmóczi vár és a Rákóczi hársfa (e fa alatt tartotta Mátyás király az országgyűlést). W. L. 576. Kiadja Gubits B., Privigyén / Bojnicky zámok / castle, old lime tree (EK)
22000.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
15,07
16,42
1902 Bajmóc, Bojnice; Gróf Pálffy kastély, várkastély. Kiadja Gubits B. Privigyén / Bojnicky zámok / castle (EK)
22001.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94
1908 Bán, Trencsénbán, Bánovce nad Bebravou; Fő tér, üzletek. Kiadja Fuchs Vilmos / main square, shops (felületi sérülés / surface damage)
22002.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,86
10,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft