Könyvek: Technika

Tételek száma: 36

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17227.

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17228.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17229.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17230.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gyakorlati áruismeret és vegyészeti lexikon. Szerk. és kiadja: Rácz Lajos. [Bp., 1929, Codex-ny.], 254+1 p. II. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, a címlap és az utolsó lap foltos.
17231.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rühl Lajos: Csillagászati hajózástan. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Mellékletekkel, kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
17232.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Molnár István -- Szabóné Medgyesi Éva: Az állami gazdaságok Magyarországon. Debrecen, 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17233.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ordódy Márton et al.: Siklórepülés. Alapfokú elméleti ismeretek. Bp., 1979, BME Sokszorosító Üzeme. Vászonkötésben.
17234.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17235.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
17236.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17237.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17238.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft