Könyvek: Technika

Tételek száma: 36

17251.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp., 1971, Műszaki. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17252.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17253.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17254.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17255.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17256.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17257.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
17258.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17259.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
A Magyar Kir. Államvasutak vonalain alkalmazott összes felépítményi rendszerek szabványtervei. Bp., 1895. Franklin. 91 kihajtható, nagyméretű színes litografált táblát tartalmazó mappa (5 tábla hiányzik) Sérült papírborítékban. RItka! 37 cm
17260.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Kovách Imre: Kézikönyv a felépítmény fektetéséhez és fenntartásához. Bp., 1927. nyn. 467 p. Félvászon kötésben, volt könyvtári példány
17261.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar Királyi Államvasutak: Pályafenttartási útmutató. Bp., 1939. Fővárosi nyomda. 291 p. Sok bejegyzéssel, néhány lap sérült, ázott.
17262.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft