Kerámiák Tételek száma: 35
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1997236
11126
353
Art-ceramics
Dekoratív keleti motívumos padlóváza, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 51 cm 1898773
11127
353
Art-ceramics
Csiga, kerámia persely, kis gyári repedéssel, 13×9 cm 2011700
11128
353
Art-ceramics
Ágaskodó ló, irizáló mázas kerámia, jelzett (matrica), apró kopásokkal, m: 26,5 cm 2012165
11129
353
Art-ceramics
Irizáló mázas elefántos váza, apró kopásokkal, m: 13 cm 2009639
11130
353
Art-ceramics
Hölgyet formázó fekete tolltartó, két férőhellyel, apró kopásokkal, m:26 cm 1999073
11131
353
Art-ceramics
Jelzett japán életképes falikép, festett gipsz, apró hibákkal, 37×66 cm 1957164
11132
353
100
Art-ceramics
Jelzett retró kis váza, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, m:10,5 cm 1957158
11133
353
Art-ceramics
Jelzett német retró két ágú váza, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2011947
11134
353
Art-ceramics
Kerámia gyertyatartó, jelzés nélkül, kis hibákkal, m: 23 cm 2011687
11135
353
Art-ceramics
Szentendre, fali kerámia dísz, jelzés nélkül, kis lepattanással, 21×12 cm 2011920
11136
353
Art-ceramics
Kézzel festett kerámia korsó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft