Kerámiák Tételek száma: 35
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1983082
11114
353
24000
Art-ceramics
Jelzett szecessziós váza pár és kaspó (hajszál repedéssel), kézzel festett mázas majolika, m:31 cm (2×), 35×19 cm 1989743
11115
353
2200
Art-ceramics
cca 1900 virág mintás áttört tálka, festett mázas fajansz, kopott, 17,5×12 cm 1978249
11116
353
Art-ceramics
Söröskorsó, mázas festett kerámia, kopott hajszál repedéssel, jelzés nélkül, m:11,5 cm 1997294
11117
353
Art-ceramics
Kerámia pálinkás kancsó, 6 db pohárral, lepattanással 1995990
11118
353
Art-ceramics
2 db ón fedeles kerámia söröskorsó, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal, m: 18 cm 1995996
11119
353
Art-ceramics
2 db ón fedeles kerámia söröskorsó, mázas, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 16 cm 1996009
11120
353
Art-ceramics
2 db ón fedeles kerámia söröskorsó, mázas, jelzett, kopásokkal, az egyik repedéssel, m: 15 cm 1934355
11121
353
Art-ceramics
Barnás kerámia kiöntő, jelzett, kopásnyomokkal, apró hibákkal, m: 16,5 cm 1964854
11122
353
Art-ceramics
Kis papagáj, mázas kerámia, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 9,5 cm 1964788
11123
353
Art-ceramics
Kardinálispinty, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 20 cm 1964875
11124
353
Art-ceramics
Aranyfácán, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, h: 33 cm 1698917
11125
353
4200
Art-ceramics
Jelzett, sorszámozott mázas kerámia fali tál, hibátlan, d: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft