Kerámiák Tételek száma: 35
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2011245
11101
353
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Kék tál, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, 19×16,5 cm 2013451
11102
353
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, 16×11 cm 2012175
11103
353
Art-ceramics
Goebel/Hummel kislány madárkával, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 8,5 1997365
11105
353
Art-ceramics
Korondi tányér, 3 db, lepattanásokkal, d: 19 cm 1997381
11106
353
Art-ceramics
Sárospataki kerámia csupor, kis kancsó és tányér, lepattanással 1990118
11107
353
Art-ceramics
Keramos csacsi, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 2013392
11108
353
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri könyves (Kőszeg) bagoly, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2012231
11109
353
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri könyves bagoly, mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm 1997055
11110
353
Art-ceramics
Férfi büszt palikás palack, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m:28 cm 1974480
11111
353
Art-ceramics
Dekoratív vietnami kaspó, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 21 cm 1974535
11112
353
Art-ceramics
Dekoratív vörös-sárga váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm 1983077
11113
353
4800
Art-ceramics
Puttós kínáló, fehér mázas, jelzett (Italy), apró mázhibákkal, m: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft